Stránka venovaná najmä chovu chameleónov.

Informácie o nás

    Stránka vznikla na základe dlhodobej túžby vytvoriť vlastnú webovú publikáciu. Po niekoľkých rokov chovania chameleónov, samozrejme aj po mnohých neúspechoch aj niekoľkých úspechov by sme sa radi podelili s Vami o vlastné skúsenosti a fotografie. Väčšina fotografii pochádza z nášho chovu, niektoré pochádzajú od našich známych. Všetky fotografie, ktoré neboli nami vytvorené, sú tu publikované so súhlasom ich autora. Budeme sa snažiť vkladať čo najviac aktuálnych fotografií a momentiek zachytených pri kŕmení, napájaní, párení...

 

    Po dlhšej dobe sme začali odznova, teraz už vo vlastných priestoroch venovaných iba chovu exotických zvierat. Postupne budú pribúdať aktuálne fotografie a aj celá stránka prejde renováciou všetkých termínov búrz či už akvaristických alebo teraristických. Tešíme sa na Vaše podnety, rady a pripomienky, čo by ste tu radi uvítali, čo Vám tu chýba a pod.

 

Dôležité:

Touto cestou by sme radi povedali pár dôležitých vecí:

1.    Zvieratá, ktoré ponúkame pochádzajú väčšinou z nášho odchovu, alebo z odchovu našich dobrých známych, takže sme osobne presvedčený, že tieto zvieratá pochádzajú z kvalitného chovu a nie od priekupníkov. 

2.    Zvieratá z importu ponúkame na predaj až po presvedčení sa, že tieto samostatne prijímajú potravu a nejavia žiadne známky po parazitoch.

3.    Cena zvierat z odchovu je priamoúmerná náročnosti na ich odchov a na spotrebované množstvo energií (elektrika, kúrenie, voda). Preto zdôrazňujeme bod č. 1, že neponúkame zvieratá, o ktorých si myslíme, že nie sú  zdravotne v poriadku. Cenu taktiež prispôsobujeme aktuálnej situácii na trhu.

4. Prosíme všetkých našich stálych a aj potencionálnych zákazníkov, aby si predom premysleli, že o aké zvieratko majú záujem. Uvedomte si prosím, že je to živý tvor. Zvieratká sú odkázané len a len na Vás - s týmto súvisí aj nutnosť podávania vitamínov, minerálnych látok, prípadne zaobstaranie zdroja UV-B žiarenia pre zabezpečenie ich zdravého vývoja. V dnešnej dobe je internet prístupný všetkým, treba si aspoň trošku naštudovať problematiku o danom druhu, o ktorý máte záujem. Samozrejme, radi Vám aj my poskytneme najdôležitejšie informácie ohľadne chovu daného druhu zvieraťa, ktoré od nás kupujete, avšak isto pochopíte, že vzhľadom na časovú náročnosť nie je možné povedať úplne všetko dopodrobna. 

5. Kúpou zvieratka od nás máte istotu, že vždy, keď potrebujete radu, môžete sa na nás obrátiť s Vašimi dotazmi mailom alebo telefonicky. Je našou snahou a prioritou, aby ste zažili so svojim novým prírastkom mnoho pekných chvíľ.

 

 

ENGLISH

 

After a long time we finally get started again with animals. In recent future we put here more photos, publications and informations about our animals. Also we will welcome your ideas, what you want to see here on our sites.

 

Attention:

This way we would like to tell some important things:

1.    Animals we offer are mostly  our breeds or from our friends breeds, so we are personally sure, that these animals are good.

2.    Animals from import we offer after we are sure, that they are OK.

3. Price of animals depend on level of their carrynes and quantity of used energies (electricity, heating, water,...).

4.    We would like to appeal to our potentional clients to think about the animal before you buy concrete animal. It is a live creature and all his happiness depends on you. This is also necesary if you any animal - they need minerals, vitamins, some of them UV-A and UV-B rays. So please before you buy an animal, try to study something about it - today most people have connection to internet, so we think it is not a big problem to read some basic informations about concrete animal. Also, we give you some advices, but because of large spectrum of infomation, we can´t give you all infomations in a short time you spent with us by buying your animal.

5. When you buy an animal from us, you can anytime write us if you want to know any information. We want you to enjoy your pet as well as it will be possible.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode